Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Mladičká hvězda Netflixu je po smrti: Daisy Coleman zemřela v pouhých 23 letech

Mladičká hvězda Netflixu je po smrti: Daisy Coleman zemřela v pouhých 23 letech
Zdroj: archiv Daisy Coleman
+ Dalších 5 fotografií
tragédie
Zemřela mladá a krásná hvězda Netflixu Daisy Coleman. Na život si sáhla v úterý, jak informovala její matka Melinda. Daisy, která se proslavila v dokumentárním filmu Audrie & Daisy, bylo pouhých 23 let.

Fanoušci Netflixu oplakávají mladičkou hvězdu Daisy Coleman. Proslavila se v dokumentárním filmu Audrie & Daisy. Snímek detailně popisuje životy obou dívek, které to rozhodně neměly jednoduché. Obě si prošly doslova peklem, když byly obětmi sexuálního napadení. Ve filmu je pak zachyceno, jak se dívky a jejich rodiny s tímto strašlivým traumatem vyrovnávaly.

Náhlá smrt

O Daisině smrti informovala její matka Melinda na sociální síti. Tělo teprve třiadvacetileté dívky objevili policisté poté, co je kontaktovala matka, aby Daisy zkontrolovali. "Moje dcera Catherine Daisy Coleman spáchala sebevraždu. Pokud jste viděli divné zprávy a příspěvky, bylo to proto, že jsem zavolala policii," napsala na sociální síť zdrcená matka.

"Byla mojí nejlepší kamarádkou a úžasnou dcerou. Zřejmě to musela udělat. Vypadá to, že bych mohla žít bez ní. Ale nemůžu! Kéž bych od ní mohla převzít tu bolest. Nikdy se nevzpamatovala z toho, co jí ti kluci provedli. Není to fér. Moje milovaná holčička je pryč," dodala zarmouceně.

Související články

Další články