Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mladíci, kteří znásilnili ženu (25) v Dubaji, se trestu vyhnou. Video odhalilo šokující skutečnost!

Mladíci byli zproštěni obžaloby.
Zdroj: twitter.com
+ Další fotografie
Britka Zara-Jayne Moisey (25) se vydala se svým bratrem na svoji vysněnou dovolenou do Dubaje. Jenže si tam prožila pořádnou noční můru. Znásilnili ji dva mladíci na hotelovém pokoji, a když vše nahlásila na policii, skončila ve vězení. Oba muži se nakonec trestu vyhnou!

Zara-Jayne Moisey se vydala se svým mladším bratrem na svoji vysněnou dovolenou do Dubaje. Jenže místo odpočinku si prožila hotové peklo. Když se seznámila se dvěma Brity Louisem Harrisem (24) a Davidem Butlinem (22), se kterými šla později na skleničku na pokoj, měli ji tam znásilnit. Navíc si vše natočili na video. Žena incident nahlásila na policii, ale pomoci se nedočkala. Místo toho skončila ve vězení.

Podle tamních úřadů měla být potrestána za mimomanželský sex. Její pobyt za mřížemi trval 5 dní a podmínky nebyly zrovna jednoduché. Přes den měli zhasnuto, takže jedli ve tmě, a přes noc jim zase rozsvítili, aby nemohli spát. Dokonce jí hrozily až 3 roky vězení. Do Dubaje za ní hned přiletěl její otec, který ji podporoval, a rodina sháněla peníze na advokáty.

Další šok přišel poté, co prokurátor prohlásil, že k žádnému znásilnění nedošlo. Video získané z mobilního telefonu jednoho z podezřelých ukazuje, že se sexem souhlasily všechny tři strany. Všechna obvinění tak byla stažena a dva Britové se mohli vrátit v klidu domů. Informoval o tom deník The Sun.

Rodina Zary-Jayne vybrala na její podporu skoro milion korun, aby mohla zaplatit advokáty a dostat dceru zpátky domů do Velké Británie. Zara je už v pořádku s rodinou a nyní chce podporovat všechny ženy, které se také staly oběťmi násilí. „Moc děkuji všem za podporu, v životě bohužel existuje mnoho překážek a zlých časů,“ řekla.

Se stažením obvinění dvou mladíků nesouhlasí ani ženin otec. „Věřím, že spravedlnosti bude učiněno za dost,“ řekl. „Ona je tak neuvěřitelně statečná. Jednou se svět dozví, jak to doopravdy bylo,“ dodal. Na její straně jsou i její kamarádi. „Ona není ten typ, který by se někde opil a pak s někým skočil do postele,“ řekl jeden z jejích kamarádů. „Respektuji Spojené Arabské Emiráty a vím, že pravda vyjde najevo. Zvítězí spravedlnost,“ řekla rázně Zara-Rayne, která doufá, že dva Britové budou za její znásilnění potrestáni.

Výpověď znásilněné ženy v Dubaji si můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články