Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mladíček Zdeněk Piškula našel po rozchodu s Teri Blitzen útěchu. Tato herečka mu nastavila svou hruď

Líbí se vám nový pár českého šoubyznysu?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Ten to vzal ale hopem. Jen co se na začátku letních prázdnin rozešel s nejoblíbenější youtuberkou Teri Blitzen, tak si hned našel náhradu. A ne tak ledajakou. Je to holka z obopru, takže si asi mladý herec Zdeněk Piškula mají s Aničkou Linhartovou po večerech o čem povídat.

Nový pár českého šoubyznysu se seznámil na karlovarském filmovém festivalu. Důkazem toho jsou i fotky, kde Zdeněk Piškula (17) může na Anně Linhartové (21) oči nechat. Přitom byl ale chvíli po bolestivém rozchodu s Teri Blitzen (15).

Anička asi měla náplast na jeho bolístku, utěšovala ho a z toho pak vznikla velká láska, která trvá více jak měsíc. To už Zdenda totiž prozradil, že je přes měsíc zamilovaný a zrovna do dcery herečky Jitky Asterové (55).

Snad jim mladá láska vydrží, i když je Anička starší a životem protřelejší. Ta dokonce prozradila, že by se ráda už vdávala, což v případě Zdendy bude asi velký problém dotáhnout ho k oltáři. Přeci jen není plnoletý, tak si talentovaná herečka bude muset počkat, jestli už jí tikají biologické hodiny.

Ale pár je to opravdu hezký. Tak jim budeme držet palce, aby jim ta zamilovanost a růžové brýle vydržely co nejdéle.

Související články

Další články