Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Mládí vpřed: Nejkrásnější páry letošních Varů aneb Od Mišíka k Prachařovi

Karlovy Vary 2022:  Nejkrásnější páry červeného koberce
Zdroj: HerminaPress/eXtra.cz/Martin Procházka/Koláž eXtra.cz
+ Dalších 31 fotografií
festival

Ještě než byl filmový festival v Karlových Varech oficiálně ukončen, prošly se po červeném koberci a kolonádou desítky známých osobností. Nechyběly slavné páry jako Pavol Habera s Danielou Peštovou, Sara Sandeva s Jakubem Prachařem nebo Adam Mišík s Natálií Jiráskovou. Nejsou však jedinými známými páry, které okouzlily Vary. Které jsou ty další? Některé z nich zachytili fotografové eXtra.cz.

Karlovy Vary mají jeden symbol, a to slavný červený koberec. Po něm se prošla už řada hvězd českého i světového formátu. Nejvíce však většinou zaujmou páry, kterým to navíc ještě sluší. Na letošním ročníku jich bylo hned několik.

Zmínit můžeme například česko - slovenské duo Daniela Peštová a Pavol Habera nebo sportovní páry Tomáše Satoranského s manželkou Annou a Petru Kvitovou s partnerem a zároveň trenérem Jiřím Vaňkem. Kromě nich však vzbudili pozornost například Adam Mišík s Natálií Jiráskovou nebo Ondřej Sokol s přítelkyní Nikolou. Vůbec poprvé se jako oficiální pár na velké společenské akci ukázali Jakub Prachař se Sarou Sandevou.

Na ty nejpovedenější páry festivalu se podívejte v galerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy