Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Mladí a neklidní v podání Andreje Babiše: Expremiér ukázal archivní fotky z rodinného alba

Andrej Babiš: Prezidentský kandidát ukázal fotky z rodinného alba
Zdroj: Facebook Andrej Babiš, publikováno se svolením
+ Další 2 fotografie
pohled do minulosti

Expremiér Andrej Babiš se rozhodl ukázat soukromí. Předseda hnutí ANO a jeden z trojice nejžhavějších kandidátů na prezidentské křeslo zveřejnil na sociálních sítích hned několik archivních fotografií z minulosti. Přidal nejen snímky ze svého dětství, ale i z pozdějších let. Na jedné fotce je i jeho žena Monika Babišová.

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se těsně před nejdůležitější debatou podělil se svými sledujícími o fotky ze svého rodinného archivu. Je na nich nejen on, ale zachycují i lidi kolem něj v důležitých okamžicích. Třeba při oslavě 40. narozenin, kdy je Babiš zachycen ve velmi dobré náladě s krabičkou cigaret a prázdnou skleničkou.

"Tohle jsem dostal ke 40. narozeninám A samozřejmě červené marlborky, kouřil jsem jich 20 denně a 16. 12. 1996 ze dne na den přestal," píše Babiš na Facebooku k fotografii. Na další fotografii z roku 1996 je s tehdy ještě přítelkyní Monikou. Tu si vzal až v roce 2017 na Čapím hnízdě.

Lidé na sociálních sítích reagují různě. "Od tý doby jste se nezměnil. Stejně mladý jako teď," píše mu jeden z fanoušků na Instagramu. Další ale tak přející nejsou. "Jak se může z tak docela sympatického člověka stát člověk totálně nesympatický," píše tamtéž další z diskutujících. Velká část komentářů se ale také týká nadcházející prezidentské debaty.

První kolo prezidentských voleb se uskuteční 13. a 14. ledna 2023. Případné druhé kolo se pak uskuteční o dva týdny později, 27. a 28. ledna.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy