V šoubyznyse není zrovna málo případů, kdy si starší muži našli o hodně mladší partnerky. Opačně to vidíme zřídkakdy, přesto takoví hvězdní chlapi existují.

V Holywoodu najdeme přinejmenším tři herce, kteří se zamilovali do výrazně starších žen. A nemohou si své vztahy vynachválit!

1. Jason Momoa (38) a Lisa Bonet (50)

Namakaný frajer ze Hry o trůny se oženil teprve letos. Fanynky zůstaly v šoku o to víc, když zjistily, koho si vzal. Věkový rozdíl Jasona Momoy a Lisy Bonet totiž činí rovných 12 let. Tahle dvojice spolu chodí už od roku 2005. Mají spolu dvě děti, dceru Lolu (10) a syna Nakoa-Wolfa (9). A Lisa ještě předtím stihla porodit Lennymu Kravitzovi dceru Zoë (29).

2. Hugh Jackman (49) a Deborra-Lee Furness (62)

Ačkoliv už sám není žádný mladík, stejně si vybral o 13 let starší manželku. Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness jsou manželé už od roku 1996. A stejně pořád existují zástupy mladších dívek, které by Jackmana braly všemi deseti. To se jim ale těžko podaří, jelikož Hugh je v manželství šťastný. S Deborrou adoptovali dceru Avu (12) a syna Oscara (17).

3. Aaron Taylor-Johnson (27) a Sam Taylor-Johnson (50)

A největším „hrdinou“ je nepochybně Aaron Johnson, jehož manželka, režisérka Padesáti odstínů šedi Sam Taylor, je starší o rovných 23 let. Svoji jsou už pět let a oba hrdě nosí společné příjmení Taylor-Johnson. Narodily se jim dvě dcery, Wylda (7) a Romy (5).