Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Mladé hvězdy filmu Nikdy neříkej nikdy: Simona Hirková, Viktória Jaslovská a Vladimír Ďatelinka

+ Dalších 6 fotografií

Nový romantický film Nikdy neříkej nikdy je plný známých hvězd, příležitost ale dostalo i několik mladých talentovaných herců, kteří měli možnost ukázat před kamerou, co v nich dřímá. Tým eXtra.cz vyzpovídal Simonu Hirkovou, Viktórii Jaslovskou a Vladimíra Ďatelinku. 

Nadějné mladé hvězdy

Na červeném koberci slavnostní premiéry zbrusu nové romantické komedie Nikdy neříkej nikdy se ukázaly české a slovenské hvězdy, které se objevily v hlavních rolích. Po boku Terezy Kostkové, Tomáše Maštalíra, Lenky Krobotové či Hany Holišové ukázali své herecké nadání i dvě mladé herečky a jeden herec.

Pro Simonu Hirkovou, Viktórii Jaslovskou a Vladimíra Ďatelinku bylo účinkování v novém snímku režiséra Braňa Mišíka v podstatě první zkušeností před kamerou, a k tomu rovnou v „celovečeráku“. „Je to náš první celovečerní film, takže z toho máme velkou radost,“ řekla eXtra.cz Simona, jejíž slova potvrdila i Viktórie.

Jediný, kdo z celé trojice má s natáčením nějakou zkušenost, je Vladimír. „Pár zkušeností před kamerou už mám, ale je to můj první celovečerní film,“ řekl sympatický blonďák, který se prý v minulosti objevil v několika reklamách a dokumentárním filmu o závislosti dětí na internetu.

Pracovní příležitosti

Jak obě krásky, tak jejich kolega jsou studenty bratislavské konzervatoře. I když každý navštěvuje jiný ročník, jsou v podstatě spolužáci. Viktórie, Simona i Vláďa doufají, že se jim díky jejich rolím v Nikdy neříkej nikdy otevřou dveře do česko-slovenského showbyznysu a na stole jim přistanou další filmové scénáře.

„Byli bychom rádi, kdyby to tak bylo, tak uvidíme, jak to dopadne,“ řekla Simona. „Všichni v to doufáme,“ přitakali i Viktória s Vladimírem. Přestože se všechny tři nadějné herecké hvězdy nemusely učit scénář v češtině, shodly se, že je to velmi chytlavý jazyk a občas do něj mimo kameru plynule přecházely.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy