Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Mladá žena si zkoušela podomácku zvětšit rty. Podívejte se, jak katastrofálně to dopadlo!

Zdroj: youtube.com
U nás to ještě moc nejede, ale Amerika už nějakou dobu žije novou kosmetickou vychytávkou na zvětšování rtů. Pusátko si doma vyzkoušela i Američanka Brittany Forster. Výsledek předčil všechna její očekávání.

Pokud toužíte po plných a objemných rtech, nemusíte zrovna chodit na botox a podstupovat riziko nepřirozeného kačeřího obličeje Pomocí takzvaného pusátka si můžete zvětšit rty i bez jehliček a jedů, v klidu domácího prostředí. S rizikem, že budete vypadat ještě hůř!

Kdo skutečně o jeho použití dosud uvažoval, následující video a fotodokumentace ho snad dostatečně od podobného kroku odradí. Taky byste toho, dámy, totiž mohly pěkně litovat.

Jako Američanka Brittany Forster. K použití pusátka Candy Lipz se nechala inspirovat u nejmladší z klanu Kardashian-Jennerů, Kylie Jenner (17), která ho prý také používá k zvětšování svých úst Jenže člověk míní, pusátko mění...

Po jeho aplikování mladá žena zjistila, že investice se vyplatila a kosmetická vychytávka skutečně funguje. Ke svému úděsu ale také zjistila, že pusátko funguje až příliš moc a její rty proměnilo v zobák, který by jí záviděla i královna všech kachen Donatella Versace (59)!

Takže pokud se vám něco podobného někdy dostane do rukou, je na vás, jestli to vyzkoušíte. Nezapomeňte ale, že my jsme vás varovali!

Související články

Další články