Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Mladá žena (26) se chtěla podobat oblíbené komiksové postavičce: Dopadla strašně!

Zdroj: instagram- aloving_dollface / profimedia
+ Další 3 fotografie
Carly Mersola (26) si velmi oblíbila plastické operace. Tato rodačka z Kalifornie měla velký sen, který se jí splnil. Chtěla vypadat jako živoucí panenka. Mladá žena se proto rozhodla, že ze svého zevnějšku vytvoří kopii animované postavičky Jessicy Rabbit.

Carly Mersola byla obyčejnou mladou ženou. Zcela přirozená a celkem i pohledná dívčina. Úzké rty a tmavé oblečení, tak ji všichni znali. Dnes je to však úplně jinak a mladá Američanka prezentuje svoji vizáž à la Kačer Donald.

Na počátcích svých přeměn se zhlédla v panenkách Barbie. Nyní se rozhodla být jako komiksová postavička Jessica Rabbit. A nutno říci, že to poněkud přehnala. Obzvláště v oblasti napěchovaného dekoltu a tuningových rtů ani trochu nepřipomíná půvabnou krásku z Falešné hry s králíkem Rogerem.

Její umělý vzhled ji ročně vyjde v přepočtu na neskutečný milion korun. Začalo to plastikou poprsí, které si nechala zvětšit do obřích rozměrů. Sotva si jej nasouká do přiléhavých topů, které má tak ráda. Pravidelné návštěvy kosmetického salonu jsou také její vášní. Nemůže se jich nabažit. Výplně rtů a prodlužování řas jsou její každotýdenní rutinou. Nechává si i nanášet samoopalovací krém, aby její kůže byla krásně hnědá.

Žena o sobě tvrdí, že se momentálně cítí šťastnější. Jejím snem je vypadat co nejméně přirozeně. Se svým zevnějškem je naprosto spokojená. Tvrdí o sobě, že konečně našla samu sebe. Denně vystavuje svoje fotky na sociálních sítích a pyšní se svojí krásou a má řadu obdivovatelů. No proti gustu…

Související články

Další články