Když byla Kim Kardashian v Praze, určitě netušila, že tu má velkou konkurentku, která tak ráda dokumentuje svoje tělesné proporce, a to jak mohutná ňadra, tak své masivní pozadí.

Charlotte Štiková (18), mladší z rodu Štik, které připluly do rybníčku českého šoubyznysu díky dravé Ornelle, se na Facebooku raději nevyjadřuje slovně, o to víc její kontakt s ostatními lidmi na sociální síti probíhá prostřednictvím jejích selfies, kdy Charlottka zamíří objektivem na své popředí nebo pozadí a tyto dva záběry neustále dokola střídá, jen to má pokaždé trochu jiný úhel a styling.

Tentokrát Štiková vyšpulila svoje pozadí v růžovoučké soupravičce s puntíky, což jistě spoustu jejích fanoušků pořádně nažhavilo. S kým tohle blonďaté stvoření v poslední době randí, to ale zatím není známo. Naposledy se vedle ní pohyboval asi jediný údajně heterosexuální kadeřník v Praze Michal Mirčevský, který se díky tehdejší slávě Charlottiny sestry Ornelly dostal na chvíli ze světa natáček a peroxidu mezi české celebritky.