Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mladá matka vůbec netušila, že je těhotná. Dceru porodila na podlaze v koupelně a její partner u toho klidně spal!

Nadia se svou dcerou Poppy, která se narodila na podlaze v koupelně.
Zdroj: Profimedia.cz

Tahle dvaadvacetiletá matka Nadia Watson nejenže nevěděla, že je těhotná, a porodila v koupelně na podlaze, když se šla v noci opláchnout, ale její partner a otec dítěte porod zaspal a vůbec mu nedošlo, že někdo právě porodil dítě!

Povedený páreček pochází z britského Somersetu a ženu jednoho dne v noci vzbudily křeče, odešla proto do koupelny, kde ke svému úžasu porodila dceru Poppy. Křičela u toho tak hlasitě, že její sousedé zavolali policii, ti posléze lékařskou ambulanci a porodníka. Její partner mezitím hluboce spal v posteli, jen pár metrů od překvapujícího porodu. Nadie se ho povedlo nad ránem vzbudit a oznámit mu, že je otcem, načež posléze zase upadnul do hlubokého spánku.

„Prospí doslova cokoliv, hasiče, požární hlásič, nemám ponětí, jak to dělá. Když jsem porodila, šla jsem za ním do ložnice, ukázala mu dítě a on šel prostě zase spát. Když se pak ráno probral, byl v šoku a vůbec neměl ponětí, co se včera stalo,“ svěřila se Nadia pro deník Daily Mail.

Novopečený otec Lewis McSweeney se cítil velice trapně, že zaspal porod své dcery, ale podle svých slov byl velice unavený z odpolední směny.

Nadia trpěla vzácnou poruchou nezjistitelného těhotenství, kdy její tělo nevykazovalo žádné příznaky, a navíc ani nepřibírala na váze a břicho se jí zvětšilo jen minimálně. Ještě do porodu nosila normální kalhoty jako předtím.

Naštěstí ale celý tento incident neměl vliv na malou Poppy, dívka je v pořádku a táta prý konečně přestal vyspávat a našel si novou zábavu, celé dny tráví s dcerou.

Související články

Další články