Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mladá maminka si vzala život: Oběsila se na sluchátkách

Zdroj: instagram
+ Další fotografie
tragédie
Rodina ani přátelé se stále nemohou vyrovnat s tragickým odchodem mladé Nikol (†23), která si vzala život a zanechala tady po sobě syna. Na její památku se bude konat spanilá jízda, protože Nikola byla velkou milovnicí aut.

Na konci srpna si třiadvacetiletá Nikol vzala život. Oběsila se na sluchátkách a dodnes se s jejím tragickým odchodem přátelé nemohou vyrovnat. Byla všemi strašně milována a pro její blízké to byla opravdu velká rána, když se o smrti dívky dozvěděli.

Nikola byla velkou milovnicí aut a patřila do spolku dívek, které si říkají Girlswithcars, což znamená Holky s auty. Vášnivé fanynky aut měly svojí členku Nikol moc rády. Důkazem toho je i spanilá jízda na její památku, kterou se pozůstalé kamarádky rozhodly uspořádat, informoval server TN.cz. Na sociální síti Facebook založily událost, ve které potvrdilo účast už přes 200 lidí. Spanilá jízda odstartuje v Praze a pak se pojede do Brandýse nad Labem, kde Nikola bydlela. V místě jejího bydliště všichni zapálí svíčky.

Parta také zřídila pro Nikolinu rodinu a především jejího malého syna transparentní účet, na který mohou lidé přispět a pomoci v takto těžké životní události. Policie u smrti dívky vyloučila cizí zavinění.

Související články

Další články