Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Mladá herečka spáchala sebevraždu: Kolegové nad rakví Moniky Potokárové (†27) neplakali

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
poslední sbohem
Koncem listopadu bylo Slovensko a Česko šokováno zprávou o náhlé smrti Moniky Potokárové. Později se ukázalo, že nadaná herečka si ve svých 27 letech sama sáhla na život. Ačkoliv umělkyně chybí svým kolegům i přátelům, na poslední rozloučení s ní se nedostavili. Bylo totiž utajené a zúčastnila se ho jen nejbližší rodina.

Podle informací serveru Cas.sk se poslední rozloučení s Monikou Potokárovou konalo v časných ranních hodinách na hřbitově v Košicích. Dostavila se na něj jen zhruba desítka hereččiných nejbližších příbuzných a konalo se v naprosté tichosti.

O pohřbu věděla jen rodina, která ho chtěla utajit. „Chtěli to udělat v úplné tichosti. Pohřeb se konal ještě před oficiálním otevřením košického hřbitova a už v 6:45 bylo po všem. O celém pohřbu vědělo jen minimum zaměstnanců hřbitova,“ informuje Cas.sk.

Herečtí kolegové Potokárové i samotné Slovenské národní divadlo počítali s tím, že pro ni bude uspořádáno velkolepé rozloučení. To se však nakonec nekonalo, rodina totiž už před několika dny rozhodla o tom, že takovou ceremonii nechce. S talentovanou herečkou se tak rozloučili pouze nejbližší příbuzní.

Mohlo by vás zajímat

Další články