Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Mladá dívka přijela obdivovat krásy Prahy, skončila znásilněná v pangejtu!

+ Další fotografie
Policie pátrá po zvrhlíkovi, který v Praze znásilnil mladou dívku. Anglicky mluvící turistku si vyhlédl před jedním z tanečních klubů na Václavském náměstí. Od taxíku ji odvedl do Čelakovského sadů. Z patnáctiminutového pekla ji zachránili až kolemjdoucí.

Chtěla poznat krásy Prahy a zároveň se pobavit. Mladá turistka si ale místo toho v srpnu ze stověžaté odvezla celoživotní trauma. V Čelakovského sadech vedle Národního muzea ji znásilnil muž.

Ten se s dívkou dal do řeči, když nad ránem opouštěla jeden z tanečních klubů na Václavském náměstí. Když čekala na taxík, přišel za ní s tím, že by se k jejímu hotelu mohli projít. A řidiče poslal pryč.

„Neznámý muž pak dívku vedl „tím správným“ směrem, tedy údajně k jejímu hotelu. Avšak skutečnost byla úplně jiná. Muž totiž dívku neznalou prostředí dovedl k podchodu v Čelakovského sadech,“ uvedl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

V parku pak pro dívku začalo peklo. „Muž ji z ničeho nic v příšeří parkového křoví otočil zády k sobě, vyhrnul ji sukni a po „nekonečně“ dlouhých patnáct minut dívku znásilňoval. A to i přes to, že mu dívka opakovaně říkala, že něco takového nechce a ať toho nechá. Strach ji v danou chvíli nedovolil bránit se více,“ dodal Hulan.

Ze spárů zvrhlíka turistku vysvobodili až kolemjdoucí, kterých se sexuchtivec zalekl a utekl neznámo kam. Přestože má policie k dispozici kamerový záznam s pachatelem, jenž nyní zveřejnila, nepodařilo se ho dosud vypátrat.

Muži zákona proto žádají veřejnost o pomoc při pátrání. Pokud máte o muži jakékoliv informace, ozvěte se na linku 158.

Související články

Další články