Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Mladá Číňanka a její snové optické iluze. Podívejte se na nejlepší bodypainting světa!

+ Dalších 6 fotografií
Číňanka Hikaru Cho (20) patří mezi absolutní světovou špičku bodypaintingu. Její 3D malby na holé tělo vytvářejí dokonalé iluze. Vybrali jsme pro vás deset luxusních fotek, ze kterých nespustíte oči.

„Jednou jsem seděla doma a chtěla nakreslit oko. Neměla jsem papír, tak jsem to nakreslila na ruku. Když jsem to pak ukázala kámošům, zůstali zírat s otevřenou pusou,“ tak čínská umělkyně popisuje, jak se zrodila její vášeň pro bodypainting.

Hikaru pochází z Číny, ale žije a tvoří v Japonsku. Mezi její slavné zakázky patří například práce pro organizaci Amnesty International anebo pro filmové společnosti, kde pomáhá tvořit masky pro herce.

Velmi sledována jsou i její videa na portálu youtube.com, kde si často hraje s fantazií diváků nejen pomocí 3D obrazů, ale také rafinovaného střihu.

Mezi její vrcholné kousky patří optické iluze s ovocem. Namaluje například otvor ve tváři a pak z toho otvoru vyjme pomocí filmového střihu skutečné kousky ovoce a pojídá je.

Myslíme si, že tato vynikající malířka by mohla začít kreslit a pak zhmotňovat bankovky, pak bychom ji rádi pozvali do redakce.

Související články

Další články