Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Mladá Charlotte Štiková zešílela! Tohle už je hotové porno, za které ji doma určitě nepochválí!

Po prosouložené noci se mladé prsatici Charlotte dostalo vydatné odměny.
+ dalších 1 fotografií

Po loňském rozchodu s kadeřníkem Michalem Mirčevským sice byla nejmladší a nejprsatější Štiková chvíli ve smutku, ale moc dlouho to netrvalo. Záhy si Charlotte našla přítele, kterého prý fascinují nejen její napěchované sedmičky a prdýlka k poplácání, ale hlavně její duše.

O tom akční dívenka podala hbitě důkaz na svém Facebooku, kde zveřejnila svou téměř odhalenou zadnici, kterou ještě více odhaluje tajemná potetovaná mužská ruka. Ihned poté následovala fotka bohaté snídaně po prosouložené noci, kterou Štikové její neznámý milenec donesl až do postele. „Stačí říct, že jsem opravdu moc unavená a do školy v žádném případě nemůžu jít, a hned mám snídani až do postele,“ pochlubila se obdařená blondýnka.

Charlie je přitom jedna z mála dívek, která je neobyčejně sexy i přes svou lehkou nadváhu, ostatně fotky jejích mnohých kulatých předností hovoří za vše.

Mohlo by vás zajímat

Další články