Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Mít dítě a vypadat zatraceně dobře se nevylučuje: Důkazem jsou tyto slavné české mámy

Mít dítě a vypadat zatraceně dobře se nevylučuje: Důkazem jsou tyto slavné české mámy
Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
top mámy
Aneta Krejčíková (28), Kristýna Leichtová (34) a Míša Tomešová (28) se staly v minulém roce maminkami. Mladým a půvabným herečkám nastala nová etapa života, kterou si nadmíru užívají. Samozřejmě, že vždy není vše zalité sluncem, ale to přece k tomu patří. Tyhle tři krásné herečky jasně dokazují, že být mámou a vypadat perfektně se vůbec nevylučuje.

Aneta Krejčíková je známá především ze seriálu Ulice, kde prakticky od začátku hraje Gábinu Pumrovou, se kterou se život příliš nemazlil. V soukromém životě, ale prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě.

Před necelým rokem přišla od Anety radostná zpráva, že je v očekávání. Aneta si své soukromí co nejvíce chrání a proto kolem těhotenství dlouhou dobu mlžila. Po devíti měsících se narodil krásný syn Beník. Herčka nepatří zrovna mezi ty matky, které by nezdravě opečovávaly své děti.

Seriálová Gábina brala s nadhledem i humorem celý průběh těhotenství. I přesto, že nedávno porodila, tak vypadá naprosto perfektně a nebojí se dělat reklamu na spodní prádlo. Hrdou maminkou dvou dětí je i Míša Tomešová

Ta si v seriálu Ulice střihla malou a krátkou roli a více se věnuje muzikálům. Míša se na sociálních sítích dělí se svými fanoušky o ty příjemné i o ty těžší chvíle se svými dětmi. Vždy ale zdůrazňuje, že by maminky neměly zapomínat na sebe. Na to, že Míša je po dvou porodech těsně za sebou, vypadá naprosto dokonale.

Podobně je na tom i Kristýna Leichtová, které se narodila dcera Dorotka. Pár měsíců po porodu se nebála postavit se před fotoaparát a nafotit lehce erotické fotky. A nutno podotknout, že na nich vypadala skvostně.

Mámy v zápřahu

Míša Tomešová si pospíšila a doma ji dělají radost dva uličníci, se kterými to není vždy lehké. Několikrát se nechala na sociálních sítích slyšet, že si na chvíli s "děláním" potomstva dá pauzu. Za to taková Aneta Krejčíková si pořídila se svým partnerem další dítě.

Těhotenství oznámila lidem na sociálních sítích s tím, že nebylo plánované, ale zkrátka to přišlo a to je na tom to nejkrásnější. Otázkou zůstává, zda si Kristýna Leichtová vezme příklad ze svých kolegyň a pořídí Dorotce sestřičku nebo chlapečka.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy