Obyvatelé České republiky jsou naprosto v šoku, že se stále i po šesti dnech nepodařilo najít dvanáctiletou holčičku Míšu. Holčička zmizela 11. ledna ráno, kdy měla jako každý den odejít do školy, která je nedaleko jejího domu. Tam však už bohužel nedorazila.

Nyní vyplouvají na povrch velmi zvláštní skutečnosti, které se týkají především matky zmizelé Míši. Ozvala se dokonce i známá, která tvrdí, že matka nezvěstné dívky byla velmi podivná a stranila se ostatních maminek s dětmi. Podle jejích slov se měla dokonce nechat svou dcerou doprovázet do hospod.

Známá rodiny to potvrdila serveru TN.cz. „Eva se s námi nikdy moc nebavila. Vždy stála opodál a nejevila žádný zájem.“

„O Míšu se starala její babička. Často ji vyzvedávala ve škole. S babičkou jsem ji potkávala mnohem častěji než s její mámou,“ řekla žena, která má o Míšu velký strach. „Babička je taková pravá ruka rodiny. Dívku vychovávala hlavně ona,“ dodává žena, která nechce být jmenována.

„Matka Míšu s sebou brala do hospod. Vždy to byla taková čtvrtá cenová,“ pokračuje známá. „Nikdy jsem její matku Evu s žádným partnerem nepotkávala. Údajně ale jednoho měla,“ končí rozhovor žena.

Po ztracené Míše se usilovně pátrá, ale zatím bohužel bezvýsledně. Její okolí se začíná bát nejhoršího. Do pátrání byli zapojeni i speciálně vycvičení psi na vyhledávání osob.