Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Míšu vychovávala babička. Matka ji brala do nechutných hospod, tvrdí rodinná známá!

Snad se holčičku podaří najít živou!
Zdroj: PČR
+ Dalších 14 fotografií
Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové (12) z Ústecka je čím dál tím strašnější. Policie po dívce pátrá už šestý den, ale zatím bez úspěchu. Policisté už prohledali sklep domu, kde Míša bydlela se svojí matkou. Nic tam ale zřejmě nenašli. Celý případ je opředen velkými záhadami a vyšetřovatelé se prozatím téměř nepohnuli z místa. Na povrch vyplouvají další hrozné skutečnosti, které se týkají především matky zmizelé Míši.

Obyvatelé České republiky jsou naprosto v šoku, že se stále i po šesti dnech nepodařilo najít dvanáctiletou holčičku Míšu. Holčička zmizela 11. ledna ráno, kdy měla jako každý den odejít do školy, která je nedaleko jejího domu. Tam však už bohužel nedorazila.

Nyní vyplouvají na povrch velmi zvláštní skutečnosti, které se týkají především matky zmizelé Míši. Ozvala se dokonce i známá, která tvrdí, že matka nezvěstné dívky byla velmi podivná a stranila se ostatních maminek s dětmi. Podle jejích slov se měla dokonce nechat svou dcerou doprovázet do hospod.

Známá rodiny to potvrdila serveru TN.cz. „Eva se s námi nikdy moc nebavila. Vždy stála opodál a nejevila žádný zájem.“

„O Míšu se starala její babička. Často ji vyzvedávala ve škole. S babičkou jsem ji potkávala mnohem častěji než s její mámou,“ řekla žena, která má o Míšu velký strach. „Babička je taková pravá ruka rodiny. Dívku vychovávala hlavně ona,“ dodává žena, která nechce být jmenována.

„Matka Míšu s sebou brala do hospod. Vždy to byla taková čtvrtá cenová,“ pokračuje známá. „Nikdy jsem její matku Evu s žádným partnerem nepotkávala. Údajně ale jednoho měla,“ končí rozhovor žena.

Po ztracené Míše se usilovně pátrá, ale zatím bohužel bezvýsledně. Její okolí se začíná bát nejhoršího. Do pátrání byli zapojeni i speciálně vycvičení psi na vyhledávání osob.

Související články

Další články