Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Míšu (18) hodiny znásilňovali v karavanu! Po měsících prolomila mlčení

Otřesný případ se odehrál loni v srpnu na Jihlavsku. Osmnáctiletou Míšu přepadla trojice mužů. Ti ji odvlekli do karavanu v nedalekém kempu, kde ji celou noc znásilňovali. Míša hrozný útok přežila a po měsících prolomila mlčení!

Míša se na zastávce měla setkat se svým přítelem. Ten tam místo ní našel pouze pantofel a sluchátka. Míšu objevili až druhý den ráno. Náhodně si ji vyhlédla trojice mužů, která okolím projížděla s karavanem.

Otec, syn a další příbuzný ji násilím odvlekli do nedalekého kempu, kde ji celou noc znásilňovali. Až druhý den ráno se dívce podařilo proniknout okénkem ven z karavanu. Dostala se na recepci kempu, kde byla zalarmována policie. Ta si pro muže došla přímo do kempu. Podle všeho se jednalo o známé násilníky, kteří se v minulosti o podobný čin pokusili.

Po měsících mlčení ubohá dívka promluvila o tom, jak si po takovém zážitku vede. „Mám posttraumatický stresový syndrom, takže nechodím vůbec ven,“ svěřila se TV Nova. „Spíš jsem se uzavřela do sebe a tak nějak jakoby jsem to vytěsnila…“

Související články

Další články