Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Mistrovství světa ve fotbale 2018: Komunisté zakazují ženám sex s cizinci

Neymar na MS jede. Pokud se mu zalíbí Ruska, má smůlu.
+ Další fotografie
Mistrovství světa ve fotbale hostí Rusko. Východní diktatura tak bude moci nádhernou hru zneužívat ve prospěch propagandy. Že jsou Rusové trochu mimoni, prokazuje například poslankyně Státní dumy Tamara Plentěvová. Ta varuje Rusky před sexem s cizinci.

Rusko hostí fotbalový svátek. Do země cara Putina přijedou třeba opálení Egypťané, hrdí Saudové a nebo rozverní kluci z Brazílie v čele se svůdníkem Neymarem. A to by pro místní ženy mohl být kardinální problém.

Poslankyně Státní dumy Tamara Plentěvová už varovala před míšením ras a sexem s cizinci. „Když jsou jedné rasy, tak to ještě jde. Ale nedej bože když jsou nějaké jiné rasy. Měli bychom si rodit své vlastní děti,“ prohlásila v rozhlasové stanici Hovoří Moskva sedmdesátileté poslankyně za komunistickou stranu.

Hrdá komunistka dala zavzpomínat na moskevskou olympiádu v roce 1980. To se prý Rusky mrouskaly s fanoušky a sportovci z celého světa a byl z toho problém. Tatínkové pak ze země odjeli a v Rusku zůstaly matky samoživitelky. To se podle Tamary Plentěvové nesmí opakovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články