Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mistrovství světa v okrádání fanoušků ukončila policie až o víkendu! Od zítřka ale mohou tihle "taxikáři" dál krást!

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Dvanáct dnů nechala městská policie beztrestně řádit bandu taxikářů, která u metra Českomoravská okrádala nevinné turisty. O víkendu nakonec po naléhání naší redakce zasáhla, ale možná k tomu měla důvod jiný. Buď jak buď, od zítřka bude organizovaná skupina deseti Romů a jejich bílého vůdce řádit zpět na své základně u diskotéky Karlovy lázně.

Reportáž o řádění skupiny poločerných taxikářů u metra Českomoravská v průběhu šampionátu měla u čtenářů eXtra mimořádný ohlas a řada z vás kroutila hlavou nad liknavostí městské policie, která sice vyčistila areál okolo pražské O2 Areny, ale pár metrů za ním nechala bezostyšně řádit skupinu, které tolerovala falešné parkovací karty a další prohřešky.

Přestože redakce eXtra s pomocí kolegů z časopisu Týden zaznamenala a zdokumentovala pachatele i celý jejich systém, nechala je v sobotu, před semifinále s Kanadou, řádit na místě zase.

Autor reportáže informoval v 15 hodin linku 156 o výskytu kapitána celé operace na místě. Drzý bělošský stařec se svou oktávkou s falešným nápisem O2 Arena na haubně už zase stál na svém místě a těšil se na pořádný vejvar mezi zápasy.

V tom ale po dvanácti dnech nečinnosti nakonec Taxi tým MP ve spolupráci s policií celé bandě zabránil, protože když šel autor textu po hokejovém utkání s Kanadou místo zkontrolovat právě v kritický čas, bylo celé "vyčištěné" a poprvé od 1. 5. tak na místě nedocházelo k okrádání fanoušků, které nepoctivci odváželi za sedm set a více korun do centra dokonce v civilních autech (!).

Jedno z nich, pro ty, co kauzu sledují, už mýty opředený zelený peugeot, stálo na místě i dnes včetně šéfa, který stihl před čtvrtou odpolední ještě naložit fanoušky a odjet, aby chvíli poté policie opět celý plac rozehnala.

Mistrovství dnes končí, zatímco banda zlodějů se jen vrátí na Smetanovo nábřeží, kde sice nemá co stát, ale od zítřka tam bude opět každý večer u diskotéky Karlovy lázně okrádat mladé cizince.

V okradení několika skupin fanoušků během víkendu možná zabránily naše telefonáty, možná za tím byla osobní návštěva primátorky Adriany Krnáčové (ANO) na hokeji. Buď jak buď, dílčí výsledek to je. Řádění skupiny šmejdů a jejich kolegů z taxikářských skupin "Pařížská" a "Václavák" však rozhodně nekončí. Umějí obejít správní řízení a policisté na ulici se jimi už nechtějí zabývat.

A tak kradli, kradou a i po tomhle víkendu samozřejmě budou krást dál

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články