Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Mistrovství světa v hokeji má první oběť: Jakub (†23) zemřel během utkání s Kanadou

+ Dalších 11 fotografií
ms v hokeji
Obrovská tragédie se stala v areálu Akademie ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovském Mikuláši. Z balkónu ze 4. patra tam vypadl poručík Jakub (†23), který svým zraněním na místě podlehl. Neštěstí se stalo v pondělí během zápasu s Kanadou. Co bylo příčinou pádu vyšetřuje vojenská policie.

Napínavý zápas mezi Slovenskem a Kanadou si na Slovensku nenechal ujít téměř nikdo a zřejmě ani studenti akademie. Právě na internátu, z jehož 4. poschodí Jakub vypadl, podle serveru cas.sk obyvatelé pouštěli hokej a intenzivně fandili. K tragickému pádu mladého poručíka, který měl celý život před sebou a měl velké plány, došlo okolo 10. hodiny večerní.

Známý nebohého Jakuba o zesnulém promluvil pro server cas.sk. „Prý tam byl i alkohol, ale ne hodně. Co se tam stalo je otázkou, ale zřejmě šlo o nešťastnou náhodu. Jakub už pracoval ve vojenském útvaru, před vstupem do akademie chodil do Lopeje na Soukromou školu hutnickou Železárny Podbrezová. Teď byl studentem 4. ročníku, studoval na dálku. Měl dlouholetou přítelkyni, která se jmenuje Valentina. Je to obrovská tragédie,“ řekl zdrcený známý.

U vstupu do areálu vojenské akademie visí černá vlajka, kterou akademie vyjadřuje upřímnou soustrast rodině i blízkým zesnulého Jakuba. O jeho smrti nebudou policisté poskytovat žádné informace až do konce vyšetřování.

Mohlo by vás zajímat

Další články