Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Kate Middleton

Mistrovství světa v hokeji: Česko-Rusko 4:3! Tohle byl jeden z nejnapínavějších zápasů!

Zdroj: ČT SPort
Tohle byl zatím jednoznačně nejnapínavější zápas! Česká republika předvedla skvělý výkon a nenechala se zahanbit obávaným soupeřem, kterým Rusko rozhodně je! Naši hokejisté zvítězili!

Hned v druhé minutě dostal český tým první branku od ruského hráče Nestěrova. Stav se jim několik minut nepovedlo otočit, ale v 15. minutě se našim hokejistům konečně povedlo dát první gól. Střílel Krejčí za asistence Jaškina a Gudase.

Po čtyřech minutách dal Jaškin hned další gól a Češi si mysleli, že jsou v suchu díky stavu 2:1. Radost jim ale dlouho nevydržela. Pouze dvě krátké minuty stačily Rusku na to, aby opět skórovalo. Jejich druhou branku se povedlo dát hráči jménem Grigorenko.

Poté padly další dva góly bezprostředně po sobě a stav se vyrovnal na 3:3. Jenže Češi se nevzdali a v prodloužení minutu před koncem skórovali. Zápas tak skončil vítězstvím českého týmu 4:3!