Mistrovství světa v hokeji: Česko – Bělorusko 3:0! Naši hokejisté ukázali jasnou převahu

Zdroj: ivysilani.cz
Češi nasadili pořádné tempo hned v první třetině a po zápasu s Běloruskem si připsali další vítězství. Naši hokejisté běloruský tým naprosto rozdrtili. Neměli proti nám žádnou šanci.

Snažili se vzdorovat, ale hra běloruských hokejistů na český tým nestačila. Češi Bělorusko totálně rozdrtili a připsali si tak čtvrté vítězství na letošním Mistrovství světa v hokeji.

Hned v deváté minutě skóroval Šulák za asistence Krejčího. K druhému gólu dopomohl Horákovi Plekanec, ke třetímu Řepíkovi Moravčík s Červenkou.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že dveře do semifinále mají Češi otevřené. V základní skupině naše hokejisty čekají ještě zápasy s Francií a Rakouskem.