Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mistrovská Slavia: Hvězdy v Edenu křepčily v hledišti, Prachař se nechal potetovat

Zdroj: Instagram Jakuba Prachaře
+ Dalších 8 fotografií
Oslava
Fotbalová Slavia je opět mistrem! Ve druhém kole nadstavby Fortuna ligy porazila Plzeň, čímž si s předstihem pojistila prvenství soutěže. Druhý titul v řadě bouřlivě oslavili nejen fotbalisté pražské Slavie, ale i jejich věrní fanoušci. A že mezi nimi bylo plno slavných jmen.

Za normálních okolností by edenský fotbalový stadion praskal ve švech. Kvůli koronavirové epidemii ale mohlo do svatostánku Slavie jen několik tisíc lidí. Ti se mohli považovat za sťastlivce, protože Slavia si v zápase s Plzní pojistila mistrovský titul už ve druhém kole fotbalové nadstavby. Mezi fanoušky nechyběla ani velká jména českého sportu a showbyznysu.

Snad nejvýrazněji křepčila na stadionu rodina Prachařů. David se svým synem Jakubem si jako zapálení fanoušci Slavie duel nemohli nechat ujít. A právě Jakub Prachař (36) slavil nejbouřlivěji. Dokonce si ještě ten večer nechal vytetovat iniciály slávistického trenéra Jindřicha Trpišovského. A nadšením pro Slavii nakazil i syna Agáty Prachařové, Kryšpín tak nemohl chybět. Spolu s Prachařovými fandil i herec Vojta Kotek.

Mezi diváky byli k vidění i dvě hvězdy českého hokeje. Jakub Voráček jsou s Davidem Pastrňákem v poslední době nerozlučná dvojka a oba spojuje i láska k fotbalu. To potvrzuje i jejich vystupování ve fotbalovém magazínu Tiki-Taka.

Na stadionu se ukázal i další sportovec David Svoboda Zlatý medailista z olympijských her v Londýně v pětiboji se na veřejnosti tolik neukazuje. Duel Slavie s Plzní si ale nemohl nechat ujít.

V hledišti pak slavil i František Ringo Čech Po jeho boku nestál nikdo jiný, než Miroslav Donutil Ten závěrečný hvizd zápasu oslavil i malým tanečkem.

Fotbalovou událost roku si nenechal ujít ani podnikatel a lobbista Ivo Rittig (57). S ním se na stadionu nechal zvěčnit nikdo jiný, než zápasník MMA "Karlos "Terminátor Vémola

Související články

Další články