Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mistrova sboristka o jeho milenkách: Karel Gott (†80) si vybíral ženy vyčnívající z davu

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
románky
Není žádným tajemstvím, že Karel Gott (†80) měl vždy velkou zálibu v atraktivních ženách. Ačkoliv jeho životem prošlo jen pár takových, které v něm sehrály důležitou roli, i na krátkodobé románky si vybíral ženy, které vyzařovaly. To pro server Ahaonline.cz potvrdila zpěvačka Vlasta Kahovcová (75), která společně s Jarmilou Gerlovou (76) a Jitkou Zelenkovou (69) dělala sboristku na koncertech v druhé polovině 70. let.

O Karlu Gottovi je známo, že své fanoušky nadevše miloval. Miloval i krásné ženy, které často byly součástí jeho publika. Právě na svých koncertech se poměrně často seznamoval a slavné trio sboristek dokonce hádalo, kterou krásku si Mistr nakonec odvede. „Zkrátka, chtěl si jen tak užít. Musím ale uznat, že to vždycky byla buchta, která z toho sálu, jak jsme my říkali, naprosto vyzařovala,“ uvedla Vlasta Kahovcová pro Aha!.

„Před koncertem jsme vždycky nakoukli do hlediště a v tu ránu jsme si řekli – támhleta, to bude ona! A byla. Jen málokdy jsme se sekli. Skutečně zářila a byla na první pohled neomylně vidět. Takovým holkám jsme říkali střelnice. To byl takový náš pracovní název pro Karlovy náhodné známosti,“ zavzpomínala.

Nedalo se říct, že by Gott při seznamování musel vynakládat příliš snahy. Někdy mu byly ženy dokonce podstrkovány až pod nos jejich vlastními rodiči. „Další sortou Karlových známostí byly uhlazené holčičky, které mu maminky a tatínkové vozili přímo do hotelu. Proboha, nikoliv ale nezletilé,“ uvedla na pravou míru Kahovcová.

Vlasta Kahovcová si stále pamatuje, jak takové námluvy za pomoci rodičů fungovaly. „To přijela tahle rodinka v mercedesu, před hotelem vystoupila a tu svou holčičku, načančanou a upravenou, strkali doslova před sebou. Přijeli tam skutečně s tím, že Karel si jejich dcerunky všimne. Několikrát se to povedlo, to je pravda. Na druhou stranu, my jsme s nimi v pokoji ale nebyli. Možná si jenom četli,“ řekla pobaveně.

Ačkoliv životem Karla Gotta prošla spousta krásných žen, z nichž s některými udržoval i dlouhodobější vztah, před oltář ho nakonec dostala jen jedna. I pro to má ale Kahovcová dobré vysvětlení. „Víte, když někdo žije sám třeba do třiceti, tak si na tu samotu potom prostě už zvykne. I když samota asi není ten správný výraz. Karel nebyl sám, jen byl zvyklý na svůj klid,“ dodala.

Související články

Další články