Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mistr světa ve veslování Michal Plocek (†22) si vzal život: Nyní promluvila jeho přítelkyně! Co se dělo před smrtí?

Michal Plocek odešel z tohoto světa dobrovolně.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Sebevražda juniorského mistra světa ve veslování Michala Plocka (†22) šokovala úplně všechny! Mladý sportovec patřil k nadějným veslařům a měl jednou nahradit Ondřeje Synka. Byl to dříč, který veslování miloval. A také miloval svoji přítelkyni, se kterou se pár týdnů před smrtí rozešli. Ta se teď prostřednictvím Facebooku rozhodla promluvit.

Plockova smrt zasáhla i jeho přítelkyni, se kterou se rozešli jen pár týdnů před smrtí. I přes to, že jejich rozchod zřejmě neproběhl úplně hladce, Kristýnu jeho smrt zasáhla úplně stejně jako jeho fanoušky. Nyní se rozhodla promluvit prostřednictvím Faceboooku.

Seznámili se, ještě když studovali na stavební průmyslovce. Stali se z nich kamarádi a z jejich přátelství se pak vyklubala láska. Kristýna teď vzpomíná na Michala na sociální síti. „Tyhle vzpomínky zůstanou navždy,“ napsala Kristýna na Facebook a přidala jejich společné fotky, které po rozchodu smazala.

Také neodkáže pochopit, proč si její bývalý přítel vzal život. „Byl to usměvavý kluk, který se i přes svoje problémy dokázal usmát. Nevím, co se mu dělo v hlavě poslední dva a půl měsíce.“

Spekulovalo se i o tom, že za jejich rozchodem stojí právě Michal, protože na ni byl zlý. Před smrtí napsal na svůj Facebook podivný status. „Nikdy jsem holku neuhodil, ale na přítelkyni jsem byl zlý,“ napsal veslař.

„Je mi upřímně jedno, jak na tohle někteří budou reagovat. Ale tenhle kluk si nezasloužil zemřít. Milovala jsem ho jako člověka i jako cílevědomého, hodného a citlivého sportovce. Hodně mě ta zpráva zasáhla. Upřímnou soustrast rodině. Ať mu pánbůh dá lehké nebe,“ napsala Kristýna.

Tělo nadějného veslaře, který měl nahradit Ondřeje Synka, našli v loděnici. Plocek se oběsil. Juniorský mistr světa ve veslování už Ondru Synka nikdy nenahradí.

Související články

Další články