Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Mistr Karel Gott boj s leukémií nevzdává: Fanouškům poslal dojemný vzkaz

+ Dalších 11 fotografií
karel gott
Mistr Karel Gott (80) před pár dny fanouškům přiznal, že trpí leukémií. Všechny tato zpráva samozřejmě zarmoutila, ale mnohonásobný Slavík se nehodlá vzdát. Velkou podporu mu vyjadřuje nejenom jeho nejbližší rodina včetně dcer, ale také lidé na sociálních sítích. Těm nyní zpěvák poslal dojemný vzkaz.

„Moji milí, přečetl jsem si všechny vaše krásné vzkazy a přání a moc vám děkuji za vaši obrovskou podporu. Velmi si toho vážím! A sdílím s vámi moji dnešní infuzi,“ napsal Karel Gott (80) na Facebook a přidal fotku jak líbá svoji ženu Ivanu Gottovou (43).

Zpěvák před pár dny veřejně přiznal, že trpí leukémií. Lidé ho okamžitě zasypali laskavými vzkazy. Zlatý slavík svůj boj nevzdává. „Přeji vám brzké uzdravení a mnoho štěstí,“ napsala paní Alena.

„Mistře, jste silný chlap. Vy to zvládnete,“ podpořila svého oblíbence Marie. „Před čtyřmi lety jsem pro agresivní nádor podstoupil velmi intenzivní léčbu, která vedla k jeho úplnému vymizení. Zhruba před rokem a půl se u mě objevila porucha krvetvorby v podobě Myelodysplastického syndromu,“ napsal ve čtvrtek Karel Gott na Facebook.

Mohlo by vás zajímat

Další články