Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Místo zubů krátery! Monika Štiková pracuje s Petrem na miminku, takhle bude vypadat!

+ Dalších 43 fotografií
Exkluzivní foto
Táhne jí na padesát, přesto se Monice Štikové (46) podruhé roztikaly biologické hodiny. Dvojnásobná matka je odhodlaná dát svému zajdovi Petru Biniasovi (21) potomka. Nehledě na to, že jsou věkově nesourodou dvojicí. Nechali jsme si totiž vytvořit obrázek, jak jejich dítě může vypadat.

Jestli by spolu někdo neměl mít děti, pak jsou to možná Monika Štiková (46) a její druholigový hokejista Petr Binias (21). To musí usoudit každý, kdo se podívá na obrázek, jak jejich potomek může potenciálně vypadat…

Zuby po tatínkovi, buclaté tvářičky po mamince. Je úplně jedno, jestli to bude kluk, nebo holka. Na fotkách, které jsme nechali vytvořit, vypadají podobizny možných ratolestí v obou případech dost zajímavě.

Předpoklady a realita se ale často mohou lišit, a tak je předčasné házet flintu do žita. Může se stát, že potomek Štikové a Biniase bude krásnější než všechny děti na světě. A ze slov matky Ornelly a Charlotte je navíc víc než patrné, že ji od snahy o další miminko nic neodradí!

„Ano, plánujeme miminko, porodím mu potomka. Příští rok,“ svěřila Štiková před nedávnem na Instagramu. A všechny zlé jazyky pak poslala do patřičných míst. „Že mi budou lidi říkat, že jsem stará? A že on je moc mladý? Nás názory lidí vůbec nezajímají,“ vkázala jim přes eXtra.cz.

Další dítě bude ale pro Štikovou ohromným zdravotním náporem. Dvě dcery porodila císařským řezem, další dvě děti se jí narodily mrtvé. Snad dobře ví, co dělá, a držíme palce, aby ji katastrofické scénáře tentokrát minuly obloukem!

Mohlo by vás zajímat

Další články