Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Místo ženy v posteli posilovna! Václav Noid Bárta je posedlý svým tělem. Kolik už zhubnul?

Vašek se ztrácí před očima…
Zdroj: profimedia, Instagram
+ Dalších 29 fotografií
Mužská anorexie, anebo posedlost a tvrdá cesta za pevným tělem? Zpěvák Václav Noid Bárta se pustil tak moc do posilování, až z toho asi zapomněl i jíst... Může za to Gábina?

Zpěvák Václav Noid Bárta (36) je už nějakou tu dobu od své manželky, modelky Gábiny Dvořákové (28), která se odstěhovala z rodinného domku postaveného z palet. Aby se z toho chudák Vašek “nezbláznil”, našel si novou vášeň a možná i posedlost, kulturistiku.

Václav v poslední době tráví veškerý svůj volný čas v posilovně, kde usilovně maká na své sexy gladiátorské postavě a přitom se snaží zapomenout na manželskou krizi, která ho vnitřně velmi zasáhla.

Za docela krátkou dobu se Vašek chlubí skvělými výsledky.

„Z původních 89 kg jsem zhubnul na 82 kg za 3 týdny. Tuk z 16 % na 11 %. Juch!!! Ale je to dřina. Jedeme dál. Teď bude dieta upravená na nabrání svalstva,“ svěřil se zpěvák na sociální síti.

Jak je vidět, Vašek v současné době žije pouze dcerkou Terezkou, muzikálem a posilováním. Na Gábinu už v podstatě žádný volný čas nezbývá. Pomůže Vaškovi perfektně vypracovaná postava k udržení ztracené ženy? To ukáže teprve čas, nicméně doufáme, že Vašek dál už hubnout nebude. To by už nebyl tak sexy pohled…

Související články

Další články