Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Místo vysněné svatby přišel drsný rozchod. Tenistka Petra Kvitová dala sbohem hokejistovi. Bude její kariéra opět vzkvétat?

Tohle už je minulost.
Zdroj: facebook.com
Tak už je zase volná. Místo plánované svatby s princem na bruslích Radkem Meidlem (27) přišel nečekaný rozchod. Prstýnek už ze svého prsteníčku sundala a na zásnuby vzpomíná jen s hořkou pachutí. Jenže u Petry Kvitové (26) je známo, že když se jí nedaří v lásce, na kurtu se hned mění v dračici. Poletí zas její hvězda vzhůru?

Už si plánovala, jaké bude mít šaty, koho na svatbu s hokejistou pozve, představovala si svůj den D v těch nejrůžovějších barvách. Jenže přišlo vystřízlivění a najednou zjistila, že láska na dálku vážně fungovat nemůže. Ani v případě, že si ji Radek pro jistotu „okroužkoval“. Zásnubák při posledních zápasech odhodila.

„Ano, máte dobrý postřeh. Nehrála jsem s prstýnkem, protože s Radkem jsme se rozešli,“ odpověděla dvojnásobná wimbledonská vítězka Blesku prostřednictvím mluvčího Karla Tejkala. „Radkovi jsem ho samozřejmě vrátila, když to nedopadlo tak, jak jsme si ještě před půl rokem přáli…“

Důvod krachu vztahu neupřesnila, ale je jasné, že za to mohla především Petřina zaneprázdněnost a možná i jiný pohled na život. Radek už by se teď nebránil založení rodiny, ale o tom tenistka nechtěla ani slyšet, chtěla se věnovat ještě kariéře. Asi si hokejista myslel, že zásnubami se vše zlomí. Jenže nakonec stejně přišel rozchod.

U Petry je takový zvláštní paradox, že když se jí daří v lásce, tak na kurtu to stojí za starou bačkoru, ale když je v soukromí nešťastná, tak vyhrává jeden turnaj za druhým. Bude to fungovat i po zrušení zásnub? Poslední dobou to vypadá, že se Kvitová dostává zpět do formy. Jenže to má bohužel pachuť zlomeného srdce…

Související články

Další články