Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Místo turistů onanisti: Praha se potýká s muži, kteří se předvádějí na veřejnosti

+ Další 3 fotografie
V Praze se poslední dobou vyskytuje stále více naháčů. Ve středu na Václavském náměstí jeden muž dokonce onanoval před zraky lidí. Po příjezdu policie se vydal na útěk. Ta ho ale ihned dostihla. Den poté strážníci řešili podobný případ obnažování na veřejnosti.

Devětadvacetiletý muž ve středu krátce po poledni přišel k soše sv. Václava a začal na ni močit. Po vykonání potřeby se otočil čelem ke kolemjdoucím a stáhl si kalhoty. V tu chvíli začal na veřejnosti onanovat.

Na opilého muže přihlížely i procházející děti. Když strážníci dorazili na místo, onanista odhodil láhev s alkoholem, kterou držel v ruce a vyrazil k policejnímu autu. Rázem se ale rozeběhl pryč. Policie však muže dopadla v Krakovské ulici a odvedla v poutech.

Zkouška na přítomnost alkoholu ukázala 0.46 promile. Test na omamné a psychotropní látky však vyšel negativní. Onanista byl tak předán na nedalekou služebnu státní policie k dořešení.

Václavské náměstí ale není jediné místo, které láká místní muže k hrátkám. Ve čtvrtek chvíli po půlnoci byla policie přivolána k dalšímu obnaženému muži, který se dokonce snažil dostat do jednoho z domů v Ječné ulici v Praze 2.

Šestadvacetiletý muž byl vysvlečen do půli těla a předváděl rychlé pohyby boků. Po výzvě strážníků k prokázání totožnosti ale nereagoval adekvátně. Muž začal na hlídku slovně útočit a nebál se použít vulgární výrazy. Osobní údaje sdělit nechtěl, a tak ho policie předala státním kolegům.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy