Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Místo svatby Ortela, který do toho praštil na Hitlerovy narozeniny: Svastika? U nás klidně!

+ Dalších 12 fotografií
Byla to svatba jako řemen, když se Tomáš Ortel (42) rozhodl oženit se svou dlouholetou přítelkyní. Veselku provázela řada kontroverzí, které ale nyní přiživují i samotní zaměstnanci zámku Zbiroh, když se vysmívají kritikům. Nepřepískli to však trošku s tím humorem?

Vše začalo vyzdvihováním „vůdce“ kapely Ortel.

„Milí negativní komentátoři, svatba pana Ortela byla krásná a velmi vkusná. Žádný z hostů se neopil, nic nám nerozbil, nikdo nekřičel, nemluvil vulgárně,… na rozdíl od tradičních českých veselek se (nekonaly) zvratky na toaletách i na nádvoří… Česká národní vlastnost je závidět a pomluvit. I zde ji cítíme. A je nám to líto. Přej a bude ti přáno. Pokoj s vámi,“ provokoval nejprve v prohlášení na Facebooku kdosi za Zbiroh.

Asi mu ale připadalo, že moc málo hnul žlučí těm, kteří se kvůli veselce Tomáše Ortela, která se určitě jen shodou okolností konala v den narozenin Adolfa Hitlera a navíc na místě, kde fungovala SS, čertili.

Proto to dotyčný takzvaně rozčísl.

„Dobrý den, je možnost si u vás udělat akci s dobovými uniformami, pochodovou kapelou, ohněm a čtením z knihy za použití buddhistických symbolů svastiky?“ ptal se uživatel s přezdívkou Merwin. Narážel tak na to, že neonacisté občas používání zakázaných hákových křížů osvětlují právě coby buddhistické symboly.

A odpovědi se mu dostalo pozoruhodné.

„Ano, zámek je otevřen pro všechny,“ uvedl správce facebookových stránek zámku Zbiroh.

Později celý původní příspěvek i se všemi komentáři zmizel. Patrně někdo pochopil, že propagace Ortelu není úplně ok.

Den, kdy se stal kontroverzní muzikant ženáčem, už ale mezi lidmi žije svým vlastním životem. Hodně lidí se směje nevěstě, pořádnou kritiku ale slízl i novomanžel.

Mohlo by vás zajímat

Další články