Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Místo svatby hrozil CzechTek! K Čapímu hnízdu, kde má veselku Andrej Babiš, dorazili první technaři

Technaři u Čapího hnízda už ví, že je čeká přesun.
+ Dalších 32 fotografií
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš (62) si na Čapím hnízdě bere Moniku Babišovou (43). Technaři jim v týdnu vzkázali, že u Čapího hnízda proběhne techno festival CzechTek. K farmě dorazili již první technaři, ale nakonec je čeká přesun. A Babiš si může oddychnout.

Na Facebooku se před několika dny objevila informace, že se letos opět bude konat festival CzechTek a tentokrát prý u Čapího hnízda. Tam má v sobotu veselku Andrej Babiš a jeho partnerka Monika.

Na místo skutečně dorazilo několik technařů, ale čeká je přesun. „Tady to nakonec není, čeká nás přesun na Nymbursko,“ sdělili redaktorům eXtra.cz dva technaři.

Technaři se sjeli na louku u Osečku na Nymbursku. Od pátečního večera jich tu je už několik tisícovek. Na místě by mělo být až 16 hudebních aparatur. Akci monitorují policisté.

„Policisté tuto nelegální akci monitorují, na místo se začínají sjíždět další posilové hlídky, momentálně připravujeme podklady k dalšímu opatření,“ uvedla pro novinky.cz mluvčí středočeské policie Michaela Richterová.

Andrej Babiš si tak může oddechnout. Hosty na jeho svatbě žádné techno rušit nebude.

Mohlo by vás zajímat

Další články