Mladého krasavce se smlouva samozřejmě dotkla a podle zdrojů z jejich blízkého okolí to skončilo hádkou, kdy na sebe oba křičeli v slzách, jak uvedl dailymail.com.

Vztah těchto dvou byl vždycky dost divoký. Začali spolu randit v roce 2009 po natáčení společného filmu The Last Song. V roce 2012 se zasnoubili a o rok později bolestně rozešli. Mezitím se Miley Cyrus pověsila nahá na metalovou kouli v dojemném porozchodovém songu Wrecking Ball a její kariéra vystřelila snad ještě výš než před tím. Možná i to a zmiňovaný rozchod s ní zacloumalo natolik, že ji stíhal jeden skandál za druhým.

Miley několik let plnila bulvární titulky celkem obstojně, od kouření marihuany v přímém přenosu až po polonahé fotky. Uklidnila se, až když to s Liamem dali vloni zase dohromady a pro změnu opět ohlásili zásnuby.

Pár údajně plánuje příští měsíc spontánní svatbu ve Vegas a tak není divu, že předsvatební formality vrcholí. A s nimi i nervozita. Miley se dokonce plánuje za svým vyvoleným Australanem přestěhovat do jeho domoviny, kde ji to velmi baví. Otázka ovšem zní, jestli se po tomto výstupu ještě nějaká svatba bude konat.