Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Místo svatby hádky a slzy! Vztah Miley Cyrus a Liama Hemswortha v ohrožení kvůli předmanželské smlouvě

Je svatba v ohrožení?
+ Dalších 12 fotografií
Přestože Liam Hemsworth nakonec dokázal mladou rebelku Miley Cyrus zkrotit, opět to vypadá na pěkné potíže v ráji. Tentokrát se podle všeho ostrá hádka neobešla ani bez slz. Příčinou je údajně předmanželská smlouva, kterou Miley nutila Liama podepsat.

Mladého krasavce se smlouva samozřejmě dotkla a podle zdrojů z jejich blízkého okolí to skončilo hádkou, kdy na sebe oba křičeli v slzách, jak uvedl dailymail.com.

Vztah těchto dvou byl vždycky dost divoký. Začali spolu randit v roce 2009 po natáčení společného filmu The Last Song. V roce 2012 se zasnoubili a o rok později bolestně rozešli. Mezitím se Miley Cyrus pověsila nahá na metalovou kouli v dojemném porozchodovém songu Wrecking Ball a její kariéra vystřelila snad ještě výš než před tím. Možná i to a zmiňovaný rozchod s ní zacloumalo natolik, že ji stíhal jeden skandál za druhým.

Miley několik let plnila bulvární titulky celkem obstojně, od kouření marihuany v přímém přenosu až po polonahé fotky. Uklidnila se, až když to s Liamem dali vloni zase dohromady a pro změnu opět ohlásili zásnuby.

Pár údajně plánuje příští měsíc spontánní svatbu ve Vegas a tak není divu, že předsvatební formality vrcholí. A s nimi i nervozita. Miley se dokonce plánuje za svým vyvoleným Australanem přestěhovat do jeho domoviny, kde ji to velmi baví. Otázka ovšem zní, jestli se po tomto výstupu ještě nějaká svatba bude konat.

Mohlo by vás zajímat

Další články