Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Místo romantiky rozchod. Chvilkař Mikuláš Minář oznámil na Valentýna konec vztahu po devíti letech

Mikuláš Minář
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Rozchod

Aktivista a bývalý předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář oznámil na Valentýna rozchod. V den všech zamilovaných na Instagram napsal, že se po devíti letech rozchází s partnerkou Ludmilou. „Lidé a vztahy se postupem času mění a někdy se prostě vyvinou jinak, než jste čekali. Tak to v životě chodí, je to přirozené a je to tak v pořádku,“ uvedl Minář.

Bývalý předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář přidal na Instagram překvapivý příspěvek. Přímo na den všech zamilovaných, na svatého Valentýna, řekl, že se po dlouhých devíti letech rozchází s partnerkou Ludmilou.

„Dnes pro vás máme důležité osobní sdělení. Po devíti letech společné cesty jsme se rozhodli rozejít a jít dál životem každý sám. Lidé a vztahy se postupem času mění a někdy se prostě vyvinou jinak, než jste čekali. Tak to v životě chodí, je to přirozené a je to tak v pořádku,“ napsal v příspěvku Mikuláš Minář.

Roky plné radosti a inspirace

„Prožili jsme spolu devět krásných let plných radosti ze života, inspirace a opravdu velkých dobrodružství. A samozřejmě taky toho náročného, co život, práce a láska vždycky přináší. Teď ale cítíme, že naše další cesta vede odděleně. Cítíme velkou vděčnost za společně prožitý čas a přejeme jeden druhému štěstí ve všem, co ho v další etapě cesty čeká. Přestože se rozcházíme, zůstáváme dál přáteli s nadějí, že si ze života nikdy úplně nezmizíme,“ psal Minář.

Mikuláš Minář se dostal do povědomí veřejnosti hlavně v době, kdy stál v čele spolku Milion chvilek, který vede kampaň Milion chvilek pro demokracii. V roce 2020 však na tomto postu skončil, jak informovala ČT24. Jeho plánem totiž bylo, že se dostane do politiky. O rok později však skončil i s politikou. Jeho hnutí Lidé PRO nezískalo dostatek hlasů a on se stáhl z veřejného života.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy