Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Místo radosti z dcery zezelenal žárlivostí: Pomeje nemůže překousnout Plačka!

Pro Andreu už je Jirka definitivní minulostí!
Zdroj: ShowPix/Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Víc než měsíc se Jiří Pomeje (53) neviděl se svou roztomilou pětiletou holčičkou Aničkou, místo radosti ze setkání s dcerkou ale řešil nového testosteronového přítele své manželky. Vypadá to, že herec a někdejší dabér bude podobně žárlit až do konce života!

Jak už eXtra.cz minulý týden uvedlo, umělec není asi úplně ukázkový rodičovský typ, a tak ani nepostřehl, kolik uběhlo doby od jeho předchozího setkání s dcerkou. Naštěstí se nyní znovu potkali, do idyly to ale aspoň ze strany Andrey Pomeje (30) mělo setsakramentsky daleko.

„Konečně se po víc než měsíci viděli minulý týden, zrovna čirou náhodou v den, kdy u vás vyšel článek o tom, že spolu dlouho nebyli. Přijel i tatínek Jirky, kterého má malá hrozně ráda, tak šli do čínské restaurace na nudle, ty totiž Anička miluje a z toho čekání na ně vyhladověla,“ prozradila eXtra.cz dýdžejka Andy.

Do té doby, než se táta s holčičkou viděli tváří v tvář, se sem tam aspoň slyšeli po telefonu.

Nepříčetná žárlivost?

A co si s mužem, kterého před půl rokem opustila s tvrzením, že má vážné problémy s alkoholem, pověděla jeho žena?

„Naše setkání bylo zase monotematické. Opět se řešila Jiřího (53) žárlivost. Asi ho to jen tak nepřejde,“ krčí rameny posmutněle kráska. Jiřímu zkrátka její výkonný milenec Petr Plaček leží v žaludku a asi z něj má strašně špatné trávení.

„Původně se plánovalo, že by Anička měla jet s Jirkou za jeho maminkou, ale nakonec nikam nemohli kvůli jejím zdravotním problémům. Ale snad se zase brzy potkají. Moje hlavní přání je, aby Jirka jako táta fungoval dobře. Pokud bude v pořádku, nikdy mu rodičovská práva nijak upírat nebudu,“ dodala rozvádějící se Andrea Pomeje.

Mohlo by vás zajímat

Další články