Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Místo pusy kopačky: Zdrcená Monika Absolonová šokuje rozchodem na 1. máje

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Rozchod

Namísto kytiček, dárečků, pusinek pod rozkvetlou třešní a vonných svíček plápolajících ve víru postelového řádění si Monika Absolonová (44) vysloužila na prvního máje rozchod! Zpěvačka o tom informovala na svých sociálních sítích.

Místo čokolády rozchod

Monika Absolonová a Tomáš Horna (40) už netvoří pár. Rozchod oznámili na prvního máje! Zpěvačka o tom dala vědět na svých sociálních sítích. S Tomášem má Monika dvě děti, syny Matouše a Tadeáše.

"Je první máj, lásky čas a moje dvě životní lásky mne políbily pod stromem," napsala Monika pod fotku na Instagramu. Na té ji už namísto Tomáše líbají jen synové na tvář. Zpěvačka uvedla, že nechce rozchod tajit, protože na to nemá energii. Samozřejmě ji to mrzí a bolí.

Moc to bolí

"Je to smutné, bolavé a osobní, ale bohužel i to je život," přiznala Monika s tím, že i nadále budou se svým ex myslet především na své děti. Proč přesně se pár rozdělil, o tom se ale zpěvačka s fanoušky podělit odmítla.

"Budeme vždycky především rodiče dvou úžasných kluků, kteří se za pár let naučí číst, takže zde veřejně nebudu vysvětlovat důvody," uvedla. Vypadá to tak, že Tomáš by si její verdikt za rámeček zrovna nedal. "Jediné, co řeknu, že jich je, jak tomu bývá, víc," dodala.

Zpěvačka se s hokejistou poznala v legendárním pražském baru Kozička. Tehdy byl Horna ještě ženatý, kvůli Absolonové se rozvedl. Žili spolu sedm let, dokonce se zasnoubili, ale jak známo, právě 7 let je pro vztah kritických...

Související články

Další články