Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Silvia Dellai před zápasem schytává kritiku: Přišla jsi zas na koksu, obviňují ji

Silvia je milovnice bojových sportů!
Zdroj: Se souhlasem Silvie Dellai.
+ Další 4 fotografie
Spekulace

Hvězda lechtivých filmů Silvia Dellai se dnes prezentuje hlavně jako influencerka, DJka a milovnice bojových sportů. Má za sebou jeden oficiální zápas v disciplíně K1 a nyní se chystá na další, který se také uskuteční pod organizací Clash of the Stars. Silvie ale aktuálně čelí nařčení z užívání návykových látek a lidé dokonce volají po testu na drogy! Ovlivní vzniklá konfrontace její přípravu a proč ke spekulacím došlo? 

Silvia Dellai (28), jedno z nejznámějších pornodvojčat na světě, sama sebe dnes prezentuje jako influencerku, DJku a milovnici bojových sportů. Nedávno ji lidé mohli vidět v reality show Like House, kam přišla jako náhrada za Dominiku Myslivcovou, nebo právě na prvním turnaji organizace Clash of the Stars, kde se postavila hvězdě OnlyFans Valerii Holákové alias XHolakys.

Tímto zápasem, ze kterého Silvia odešla jako poražená, její kariéra v rámci bojových sportů neskončila. Nyní se připravuje na další souboj, ve kterém se postaví influencerce říkající si Habibi Nadya, a to v disciplíně K1.

Přípravu jí ale komplikují nařčení, která vůči její osobě přišla. Pod videem, záznamem z tiskové konference k blížícímu se druhému galavečeru, které organizace umístila na svůj YouTube kanál, se objevují spekulace o tom, že Silvia na událost dorazila značně posilněná. "Silvinka na koksu zas," píší lidé, kteří nyní volají po testu na drogy těsně před zápasem!

Silvia Dellai: Nařčení z užívání drog

S tím, že Silvia užívá drogy, přišla právě její předchozí soupeřka Xholakys. Ta si hvězdu lechtivých filmů stále bere na paškál. Pár dní před tiskovou konferencí Silvii zavolala přímo během živého vysílání pořadu B4THECLASH, který nabízí sérii rozhovorů několika soupeřů, účastníků blížícího se galavečera. Lidé tam navíc mohou pokládat své dotazy přes live chat nebo právě přímo telefonicky, čehož Valerie využila. “Zdravím Silvinku, vidím, že mě ani nechtěla pozdravit," spustila na úvod.

“Přišla jsi do našeho zápasu nafetovaná, což mi přijde jako nejhorší, jako to nejhorší, co může být. Mně je jedno, jestli fetuješ nebo nefetuješ, ale v rámci sportu mi tohle přišlo jako největší hnus a podraz, tohle se zkrátka nedělá. Účastníci Like House mi sami potvrdili, že i tam jsi to dělala.” Tato slova ale Silvie jasně odmítla a ujistila svou nadcházející soupeřku: “Neboj se, já jsem úplně čistá a budu čistá.” Záznam ke zhlédnutí je zde.

Na Silvii bylo znát, že ji situace vyvedla z míry. Zda to ovlivní i její přípravu na zápas, to se dozvíme už 25.6. 2022 v pražské hale Královka, kde se turnaj uskuteční.


Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy