Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Místo po vyhozené Emmě Smetaně už je obsazené. A my víme kým!

Kdo nahradí na Nově Emmu Smetanu?
Zdroj: TV Nova/profimedia.cz
Za moderátorku Emmu Smetanu (28), která byla ze dne na den vykopnuta, už má televize Nova náhradu. A její tvář je mnoha divákům velmi známá. Po mateřské dovolené se na místo moderátorky Odpoledních Televizních novin vrací známá Česká Miss. A na svůj nový post už se řádně připravuje.

Když byla Emma Smetana odejita z Novy, hned se začalo spekulovat o tom, kdo ji nahradí. Padala různá jména, ale ta, která místo Emmy usedne za pultík, nikoho nenapadla. Novou moderátorkou Odpoledních Televizních novin není nikdo jiný než Česká Miss Iveta Vítová (32).

Ta si z Novy na pár let odskočila na mateřskou dovolenou a teď je právě ten správný čas, aby ji televize Nova vrátila do Odpoledních Televizních novin. Iveta se do práce těší a už na sobě zase začíná pěkně makat. Trénuje mluvu a čtení. „Vím, že to bude tvrdý návrat do reality,“ řekla Blesku modelka.

Diváci se tak mají opravdu na co těšit. „Měla jsem původně mateřskou jen dva roky, ale pak jsem ji prodloužila na tři. V práci mi vyšli vstříc, ale už i ten rok utekl a já se musím vrátit do práce,“ svěřila se Blesku Iveta, které se prý bude stýskat po dceři Anetce (3).

Související články

Další články