Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Místo ovací tvrdá kritika: Wanliss si na Oktagonu připsal fantastické KO, pak si plivnul na soupeře

Akonne Wanliss nejenže postoupil do dalšího kola milionové pyramidy TipSport Gamechanger, ale výhra nad Sirajem ho potěšila i z osobního hlediska.
Zdroj: Se svolením Oktagon MMA
+ Dalších 7 fotografií
oktagon

Akonne Wanliss versus Sahil Siraj - zápas čiré nenávisti, který se uskutečnil na sobotním Oktagonu 56 v Anglii, překvapivě skončil rychleji, než mnozí očekávali. Irský zápasník Wanliss divákům doručil fantastické KO po pouhých 48 sekundách boje. Výhrou nad svým největším rivalem si připsal nejen osobní radost, ale postoupil také do dalšího kola milionové pyramidy Tipsport Gamechanger - u fanoušků však ovace příliš nesklidil. Spekuluje se o jeho neuctivém chování po souboji - na soupeře ležícího na zemi měl údajně plivnout. 

Souboj irského zápasníka Akonna Wanlisse a Sahila Siraje se měl uskutečnit už začátkem března v rámci úvodních kol milionové pyramidy Tipsport Gamechanger na Oktagonu 54 v Ostravě. Organizace však jen krátce před vypuknutím galavečera ohlásila zrušení zápasu - a důvod? Příliš velká nevraživost mezi oběma zápasníky.

Mezi soupeři vyostřenost eskalovala už od vážení, přičemž vygradovala během závěrečné předzápasové tiskové konference. Wanliss byl při odchodu ze sálu napaden oběma trenéry svého soupeře, přičemž situace měla hned dvě dohry. Promotéři Oktagonu oznámili přesunutí souboje na Oktagon 56 v Birminghamu a oběma trenérům navíc nařídili doživotní zákaz vstupu na veškeré jejich turnaje, jak jsme psali.


Wanliss versus Siraj: Oktagon 56

A nyní se fanoušci konečně dočkali. Souboj Wanliss versus Siraj proběhl na sobotním Oktagonu v Anglii - ovšem příliš dlouhou podívanou nakonec nenabídl. Bitva skončila po pouhých 48 sekundách, kdy Wanliss Siraje knokautoval. Fantastické KO následně Wanliss náležitě oslavil ještě v kleci - výhrou si připsal nejen osobní radost, ale zároveň si zajistil postup v Gamechangeru a jeho šance na pohádkovou výhru 300 000 eur se mu náhle přiblížila (už 8. 6. se na Oktagonu 58 na pražském Edenu utká s Polákem Mateuszem Legierskim, pozn. red.).

Jenže ovace fanoušků Wanliss nakonec nesklidil. Bezprostředně po zápase se začalo spekulovat o jeho minimálně zcela nesportovním a neuctivém chování. Poté, co Siraje ukončil, na něj měl údajně plivnout. Situace se řeší například ve skupině MMA Diskuze na Facebooku, kde nyní koluje i videozáznam.

"Turnaj byl super, akorát chování Wanlisse po KO soupeře je naprosto k zblití," reagují někteří z fanoušků. Jiní si však stojí za tím, že Wanliss na Siraje akorát vykřikl. Organizace zatím žádné stanovisko směrem k situaci nezveřejnila.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy