Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Místo oslavy skončila na kapačkách: Takhle si narozeniny Yvetta Blanarovičová nepředstavovala

Místo oslavy skončila na kapačkách: Takhle si narozeniny Yvetta Blanarovičová nepředstavovala
Zdroj: archiv Yvetta Blanarovičová
+ Další 2 fotografie
koronavirus
Yvetta Blanarovičová dnes slaví 57. narozeniny. Svůj narozeninový den si ale představovala úplně jinak. Namísto patřičné oslavy skončila zpěvačka na kapačkách. Co se stalo?

Bohužel ne vždy se vše vydaří podle plánů. Své o tom ví i zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová, která má dnes narozeniny. 57. narozeniny měla v plánu oslavit na Lipně s kolegy, kde měla naplánovaný koncert Jedeme dál na parníku přímo uprostřed vodní nádrže.

Plány se rázem změnily, když Yvettu postihly zdravotní komplikace, kvůli kterým musela okamžitě na kapačky. "Místo dortu infuze do žíly. Místo koncertu na Lipně lůžko. A všechno je během vteřiny naruby. A to jsem chtěla slavit," napsala na sociální síti známá zpěvačka.

Zdravotní potíže Blanarovičové

Místo toho, aby slavila na Lipně, skončila Yvetta na kapačkách. "Balila jsem si věci, moc jsem se už těšila. Najednou jsem se ohnula pro tašku a skončila jsem na kolenou, jenom mě zapálilo v zádech a zůstala jsem tam viset a nemohla jsem se narovnat," líčila smutně Yvetta pro Super.cz.

"Volala jsem do nemocnice panu Pavlu Kolářovi, poslal mě do Centra pohybové medicíny. Byla jsem tam, dali mi infuze a musím na magnetickou rezonanci," pokračovala.

Není to však poprvé, co se Yvettě něco takové přihodilo. Podobné zranění řešila již před pár měsíci. "To už je podruhé. Poprvé, když se mi to stalo, tak byl květen nebo červen, tak jsme si mysleli, že to je tím, že člověk přestane pracovat, psychika také dělá své, dělali mi také magnetickou rezonanci, měla jsem vše negativní," vyprávěla zpěvačka.

"Myslela jsem, že si se všemi připiji a že to bude hezké, během několika vteřin to je všechno jinak. Hlavně nyní nemůžu ohrozit představení, hrajeme v Brně muzikál Angelika a také se moc těším na Kvítek mandragory v Divadle Broadway, musím odehrát představení, po 7 měsících konečně hraji," dodala Blanarovičová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy