Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Místo nehody, kde bouraly dvě mladé dívky a jedna zemřela zaplavily dojemné vzkazy, květiny a svíčky!

Místo zaplavily svíčky!
+ Dalších 14 fotografií
Místo, kde bouraly dvě mladé dívky a jedna přišla o život zaplavily dojemné vzkazy, svíčky a květiny. Nejenom rodina, ale i úplně neznámí lidé chodí na pietní místo a loučí se s dívkou, jejíž život zde vyhasl. Tato autonehoda je obrovskou tragédií, která by měla sloužit jako varování pro ostatní řidiče. Dokonce se objevují spekulace, že se video bude používat v autoškolách.

Začalo to šíleným videem, které se 6. července objevilo na sociálních sítích, a skončilo to obrovskou tragédií. Dvě mladé dívky Nikola V. (22) a Nikola B. (†21) si vyjely na projížďku, ale bohužel řízení nevěnovaly příliš pozornosti.

Mezitím, co přeživší Nikola V. streamovala online na sociální sítě, její kamarádka a řidička už od začátku hazardovala s oběma životy. Na videu je několikrát jasně vidět, že řidička nedává absolutně pozor a v některých chvílích dokonce pouští volant, telefonuje, nebo se přehrabuje v kabelce.

Bohužel zběsilá jízda dopadla velkou tragédií. Dívky ve vysoké rychlosti nabouraly do protihlukové stěny a jedna z nich za svou bezohlednost zaplatila životem. Na místě se v posledních dnech začínají hromadit svíčky, květiny a dojemné psaní.

Rodiny, ale i úplně neznámí lidé se přišli rozloučit se zesnulou Nikolou B., který zaplatila daň nejvyšší. Tato událost je velkou tragédií a snad bude tedy varováním pro další, zejména mladé řidiče a řidičky. Více informací naleznete na serveru TN.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články