Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Místo nákupu dupaček Michal Štika smutní: Žádné miminko nebude! Co se stalo?

Michal by si miminko moc přál.
+ Dalších 36 fotografií
Když Michal Štika (48) před týdnem přispěchal s novinou, že jeho milenka Bára (34) je těhotná, byl štěstím bez sebe. Viděl v tom příležitost, jak konečně nadobro hodit za hlavu manželku Moniku Štikovou (45). Ale přepočítal se a osud mu nedlouho nato zasadil krutou ránu.

„Na miminko jsme se strašně moc těšili, bohužel je všechno jinak. U Báry se stalo, že byl vynechán menstruační cyklus. Zvětšila se jí prsa i bříško, ale doktor bohužel potvrdil, že jsme se spletli,“ prozradil nám Michal Štika poté, co ho i s jeho Bárou začali na sociálních sítích osočovat, že celou dobu lhal.

Jenomže stále ještě manžel Moniky Štikové skutečně věřil, že se stane trojnásobným otcem. A hlavně se radoval z toho, že to nebude opět s Monikou.

Alespoň se nejednalo o neštěstí a Bára prostě neotěhotněla z vcelku běžných zdravotních potíží. „Potrat to nebyl,“ ubezpečil ještě Štika.

Zatímco zlí jazykové na Facebooku do Michala a Báry pálí ostrými, dvojice je z nevydařeného těhotenství smutná. Michal už eXtra.cz ale dřív stihl prozradit, že postelové hrátky mezi ním a Barbarou probíhají zcela bez antikoncepce.

A to by v tom byl čert, kdyby nový páreček českého šoubyznysu nakonec miminko za pár dní či týdnů skutečně nečekal!

Mohlo by vás zajímat

Další články