Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Místo mozku z piva kostku: Nejdrsnější komentáře na Báru a Datla z Like House

Like House: Nejdrsnější komentáře na Marka Valáška a Báru Stříteskou
Zdroj: Se souhlasem Barbary Stříteské
+ Další 4 fotografie
Kritika

Ani Datlovi a Barboře Stříteské se haters nevyhýbají. Naopak. V poslední době si na nich pořádně smlsávají a zaplavují je nenávistnými komentáři. Podle nich je Datel v dluzích až po uši, zatímco Bára má prý místo mozku z piva kostku.

Prý se topí v dluzích

"Já se pochčiju," zareagovala jedna z fanynek, když se dozvěděla, že jsou Bára s Datlem opravdu spolu. "Jo, tak to jsou i moje pocity," dodala další. Hvězdy reality show Like House se svůj vztah snažily popírat, ovšem neúspěšně. Teď za to čelí kritice i podezřejní, že si románek vymyslely, aby si nahnaly odběratele.

"Počkej, až se dozvíš o jeho dluzích, rychle vycouváš," vzkazovali nepřejícní lidé Báře, kterou dál označovali za zlatokopku, která je fascinovaná slávou. Ta vysvětlila, že o vztahu s Datlem lhát musela. Její ex Barče totiž vyhrožoval, že si něco udělá. To, že si s Datlem měla začít v době, kdy měl ještě přítelkyni Nikču, ji nijak netrápí.

"Stává se z tebe pěkná kráva, neber tu slávu tak vážně," vzkázal další z komentujících Báře. "Ptal se tě někdo? Neptal. Se vzpamatuj," odpálil pisálka Bářin věrný fanoušek. Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat: "Ty se vzpamatuj, ty šašku!" V komentářích to zkrátka pěkně vře.

Nenechali na nich nit suchou

Útoku se dočkal i Datel. A kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. "Oblékáš se jak tragéd," napadl youtubera fanoušek. I Datel má ale nervy jenom jedny a nenávistné komentáře v něm divoce rezonují. Sem tam se proto na některé z urážek rozhodne odpovědět.

"Oblékám se tak, jak se to líbí mně, a ne ostatním, tak se omlouvám," napsal. Jenže s tím, kdo tě šikanuje, se domluvíš jen těžko. Vysloužil si za to tedy jen prostou odpověď: "To nemusíš, stejně seš tragéd."

Ani Bára nedostává na svůj vzhled jen samou chválu. "Tobě je 41? Vypadáš tak," napsala jedna z haters. Další Barče vysportované tělo sice pochválila, ale nezapomněla zmínit, co si myslí o její inteligenci. "Fňukna bez mozku," dodala.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy