Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Místo lásky hluboká krize. Andreu a Romana ze Svateb čeká hořké rozhodnutí

U třetího páru, Andrey a Romana, to není právě ideální již několik dní. Ti dva sice spolu bydlí, je ale znát, jak se navzájem odcizují, jaká propast je mezi nimi jako partnery. Nyní se to naplno projeví i při konečném rozhodnutí. Co Romanovi vytknou experti? Ukázka z desáté epizody reality show Svatba na první pohled od televize Nova mnohé prozradí.

Andrea a Roman se navzájem oslovili již dárky, které poslali tomu druhému těsně před svatbou. Přestože se zpočátku zdálo, že jsou ideální pár, že mají již priority srovnané a jsou kompatibilní přesně tak, jak jim vyšlo při vědeckých testech, realita byla trochu jiná.

Na první pohled to dlouho vypadalo, že je u nich vše, jak má být. Ovšem čím dále byli spolu, tím více se prohlubovala plíživá krize jejich manželství, kterou jako první otevřeně popsala před pár dny Andrea. „Jako žena Romana nepřitahuji,“ svěřila se expertům. Je to jediný zásadní problém jejich vztahu? Co si o tom myslí experti, kteří i jim položí zásadní otázku, zda spolu chtějí zůstat?

To napoví tato ukázka z desátého dílu druhé řady sociálního experimentu Svatba na první pohled, který vysílá TV Nova ve čtvrtek 18. listopadu ve 21:25.


Zdroj náhledové fotografie a videa: TV Nova pro eXtra.cz

Související články

Další články