Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Místo krásy uhnilá hrůza: Po plastické operaci přišel ošklivý šok, dívce odumřel nos

Místo krásy uhnilá hrůza: Po plastické operaci přišel ošklivý šok, dívce odumřel nos
Zdroj: Gao Liu/Sina Weibo
+ Dalších 6 fotografií
Úděsná plastika
Čínská herečka Gao Liu (24) toužila po kráse. Po čtyřech hodinách ji ale namísto kýženého výsledku čekal šok. Herečce začal odumírat nos, až úplně uhnil! A co je ještě horší, kvůli rozsahu poškození jí ho lékaři nejméně rok neopraví.

Po čtyřech hodinách přišel šok

Čínská herečka Gao Liu se snaží varovat veřejnost před kosmetickými zákroky, seč může. Krásné umělkyni se totiž stalo to, o čem by se mnohým nezdálo ani v těch nejhorších nočních můrách. Během plastické operace jí uhnil nos!

Celá záležitost je o to bolestnější, že byla Gao Liu považována za vycházející hvězdu Číny a měla našlápnuto na slibnou kariéru. Fanoušci byli proto zmatení, když se Gao z očí veřejnosti na několik měsíců ztratila. Herečka pak světu odhalila strašlivou zprávu. Kvůli touze po kráse přišla o svůj krásný obličej.

Nejdřív nos jen svědil, pak zčernal

V říjnu podstoupila mladá umělkyně plastickou operaci nosu. Doufala, že jí to pomůže k více rolím a našlápnutí kariéry. Operace trvala dlouhé čtyři hodiny. "Nečekala jsem, že se tyhle čtyři hodiny stanou začátkem noční můry," řekla Gao.

Po zákroku si sice stěžovala na neustupující mravenčení v oblasti nosu, lékaři jí ale slibovali, že se bude moci do měsíce vrátit do práce. Jenže kůže na špičce nosu začala tmavnout, až úplně zčernala! Tkáň pak odumřela úplně.

Gao přiznala, že už pomyslela i na sebevraždu. Nos by si samozřejmě ráda nechala opravit, to ale nejde. Kvůli velkému poškození tkání musí čínská herečka počkat alespoň rok, než se jí bude moci nějaký z lékařů pokusit nos zrekonstruovat.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy