Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Místo fitka skočila do bufáče: Obříma nohama by Tereza Mašková mohla demolovat pražské mosty!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Letošní SuperStar Tereza Mašková (22) to možná vyhrála ve zpívání, ale na korunku krásy může zapomenout. Dřív, než by ji jí stihli nasadit, by tento symbol dokonalé vizáže totiž nejspíš snědla. Na dobře míněné rady, aby skočila do fitka, nedbá, a tak předvedla nohy ještě gigantičtější než minule!

Ačkoliv se raduje z vítězství v SuperStar 2018, v soukromém životě Terezu Maškovou stále trápí jedna bolístka. Prý se stále nevzpamatovala z nedávného rozchodu s dlouholetým přítelem. Už se to začíná podepisovat i na jejím vzhledu!

Dva miliony, které se tento týden objevily na kontě Maškové, by měly všechny padnout na doživotní permanentku do fitka. Kdyby Tereza před měsícem uposlechla naši dobře míněnou radu, mohla teď sklízet šťavnaté ovoce. Místo toho se brodí mastnými obaly od fastfoodových kalorických bomb.

Rodačka z dalekého Třince na to nejspíš dosud nebyla zvyklá, ale kdo je vidět, ten musí makat. Talentované zpěvačky nevyjímaje. A na stranu tohoto názoru se začínají přidávat i mnozí fanoušci. Podle některých by se měla Tereza chytnout za nos. A když ne, alespoň své nateklé nohy, jež by mohly posloužit k demolici neopravitelných pražských mostů, veřejně neukazovat.

Tak uvidíme, zda cesty Maškové nebudou tentokrát nevyzpytatelné a povedou do první posilovny, kolem které půjde!

Související články

Další články