Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Místo do krásy roste Rihanna do šířky: Z barbadoské divy se stává mohutná paní

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
proměna
Rihanna (31) má štěstí snad ve všem kromě lásky. Konečně to vypadalo, že se barbadoská kráska usadila a fanoušci netrpělivě čekali, kdy oznámí, že s přítelem Hassanem Jameelem (31) očekávají příchod potomka. Místo těhotenství se však po třech letech konal rozchod. Zpěvačka byla v poslední době propírána hlavně kvůli své váze. Rihanna měla velmi kypré období a obhajovala to tím, že je zamilovaná a kašle na váhu. Po nějaké době se ale srovnala a nyní je holka krev a mléko. Na druhou stranu v začátcích své kariéry byla k nakousnutí. Ale ty časy jsou už dávno pryč...

Místo svatby a dítěte rozchod

Saúdskoarabský miliardář Hassan Jameel a Rihanna (31) tvořili pár tři roky. Fanoušci byli přesvědčeni o tom, že to tihle dva dotáhnou až před oltář. Místo svatby a dítěte se ale konal rozchod. Přitom si barbadoská zpěvačka soužití s Hassanem nadmíru pochvalovala.

Během jejich tříletého vztahu dokonce přibrala pěkných pár kil a říkala, že je zamilovaná a šťastná, takže na hlídání váhy kašle. Podle amerického časopisu Us Weekly byla důvodem rozchodu jejich rozdílná povaha.

Ještě loni v září se Rihanna dušovala, že jim to s Hassanem ohromně klape hlavně z toho důvodu, že jsou oba zcela rozdílní. Jak se ale zdá, tak to zase tak perfektní nebylo.

Zpěvačka se od dob svých začátků poměrně hodně změnila. Během randění s milionářem přibrala pěkných pár kil a dlouhou dobu jí trvalo, než se začala oblékat adekvátně své váze. Řada modelů, které vynesla na veřejnost vypadaly na jinak perfektní Rihanně dost komicky.

V současné době je zpěvačka žena krev a mléko a vypadá moc dobře. Na druhou stranu už dávno nemůže být řeč o tom, že je Rihanna divoška s hubeňoučkou postavou.

Související články

Další články