Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Místo bitvy v kleci se Kincl utká s Vémolou před soudem: Inspektor na Terminátora podal trestní oznámení

Patrik Kincl podal na Karlose žalobu.
Zdroj: Profimedia/Se souhlasem Karlose Vémoly/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 9 fotografií
Vyjádření

MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (37) šel konečně s pravdou ven. Na Instagramu uspořádal živé vysílání, ve kterém odpovídal na záludné otázky svých fanoušků. Ty samozřejmě zajímalo, jaký je bijcův aktuální zdravotní stav i proč vyrazil na hory, když před nedávnem ještě ležel v nemocnici. Z Karlose však vypadly nejen odpovědi na tyto otázky, ale také to, že jeho soupeř Patrik "Inspektor" Kincl na něj podal trestní oznámení. Proč? To se dozvíte v článku níže. 

30.12. 2022 měl nastat den D a v kleci organizace Oktagon MMA se měl konečně utkat Karlos Vémola s Patrikem Kinclem. Bohužel k zápasu nedošlo, protože Terminátor měsíc před soubojem dostal zánět. Fanoušci bojového sportu tak byli velmi zklamáni, stejně jako Vémolův soupeř.

Právě Kincl to nesl dost těžce. Ten se na zápas s českým Terminátorem těšil téměř čtyři roky, aby mu dokázal, že ho také dokáže porazit a vrátit mu starou prohru. K celé situaci se vyjádřil na svém Instagramu, na Karlosovi nenechal nit suchou. "Jako profesionální sportovec by se o sebe měl člověk starat na 100 %. Všichni jsme měli možnost sledovat jeho různé večírky v době přípravy, které se rozhodně neshodují s kvalitní regenerací," narážel Patrik na Karlosovy nekonečné večírky v době přípravy na zápas.

Fanoušci MMA ze zrušeného souboje byli pochopitelně zklamaní. Co je ale naštvalo ještě víc, bylo to, že Karlos Vémola po skončení rekonvalescence vůbec nevypadal, jako by nedávno ležel "na smrtelné posteli", jak to z jeho reakcí někdy vypadalo. Hned si totiž s rodinou vyjel na hory, kde rozhodně neodpočíval. Nyní se na Instagramu vyjádřil, jak to všechno bylo, a prozradil i to, že na něj Patrik Kincl podal žalobu.

Kincl podal na Karlose žalobu

"Já se k tomuhle člověku nebudu vůbec vyjadřovat. Já si myslim, že v budoucnu spolu budeme zápasit. Oktagon to bude mít těžký. Tentokrát nebude face to face (pohled z očí do očí, pozn. red.), nebude trash talk. Pan Kincl místo toho, aby počkal, až budu fyzicky v pořádku, tak na mě podal trestní oznámení. Pohoršilo ho něco, co jsem řekl. On se chce finančně zahojit na tom, co jsem řekl. Já si myslim, že chlapi si to mají vyřídit v kleci, já nemám čas se tahat po soudech," řekl Karlos na svém Instagramu.

V živáku na sociálních sítích se ho zeptali, jaký důvod měl Patrik Kincl k tomu, aby ho žaloval. Karlos odpověděl: "Za to, že jsem řekl pravdu o jeho kamarádech. Ale já už radši nebudu říkat nic. Potkáme se u soudu. Až přijde čas, tak ho zmlátím, což bude zadostiučinění až až," pohrozil.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy